O SPOLEČNOSTI  |  PRODUKTY  |  SERVIS  |  PNEUSERVIS  |  PRODEJ ND  |  AUTOBAZAR  |  KONTAKTY
Vítáme vás
na internetových stránkách firmy KM Rest Ivančice a dovolujeme si Vám ve stručnosti naši firmu představit.

Sklápěčová nástavba
SN

Zobrazit fotografie

Sklápěčový automobil – SN je vyráběn převážně v provedení se sklápěním třístranným a je určen pro přepravu různých materiálů (od štěrků, písků, stavebních materiálů až po paletové zboží). Vozidlo je dle podvozku vhodné pro provoz na vozovkách se zpevněným i nezpevněným povrchem.

Sklápěčová nástavba může být opatřena bočnicemi z ocelových profilů vyráběných přímo pro sklápěče nebo z Al profilů valníkového typu, případně ze speciálních sklápěčových Al profilů včetně speciálních uzávěrů.

Zvedání korby je zajištěno hydraulickým teleskopickým válcem umístěným pod korbou nástavby. Pohon hydrauliky pro sklápění korby zajišťuje samostatný elektrohydraulický agregát napájený z  akumulátoru vozidla nebo hydraulický agregát poháněný motorem vozidla (připojený na pomocný pohon vozidla - PTO).

Sklápěčová nástavba je konstruována tak, aby vyhověla náročným podmínkám, které na ni budou v provozu kladeny. Konstrukce korby je různorodá, podobně jako u valníků. Liší se typem a výškou bočnic, systémem vyklápění (jednostranné, dvoustranné nebo třístranné), otvíráním bočnic (horním, spodním nebo kombinací) a použitím materiálů. Pro všechny varianty pak existují různá kování, panty, sloupky i uzávěry. Podlaha je vyrobena z ocelových plechů. U vyšších nároků na provozní podmínky je pro výrobu podlahy použito materiálů se zvýšenou oděruvzdorností.

Jednotlivé díly nástavby jsou navzájem svařeny či sešroubovány a tvoří jeden celek spolu s pomocným rámem vozidla, který je k rámu podvozku (podélníkům) připevněn šroubovými spoji.

Sklápěčovou nástavbu je možné dodat s ochrannou sítí předního čela, s ochranným rámem zadního čela – nosičem dlouhých profilů nebo i v kombinaci s hydraulickým nakládacím jeřábem.

PRO ZOBRAZENÍ POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE KLIKNĚTE ZDE

zpětPokud přistoupíte na naše webové stránky a prohlížíte si je, zpracováváme následující protokolové soubory a ukládáme je na našich serverech. Mezi informace, které ukládáme patří:
· Vaše IP Adresa
· Otevíraná stránka našeho webu
· Kód odpovědi http
· Identifikace Vašeho prohlížeče
Tyto informace zpracováváme po dobu maximálně jednoho roku a pouze pro účely naší právní ochrany.
KM Rest Ivančice spol. s r.o. Krumlovská 30,664 91 Ivančice
tel.: 546 451 855 | fax: 546 451 411
e-mail: kmrest@kmrest.cz