O SPOLEČNOSTI  |  PRODUKTY  |  SERVIS  |  PNEUSERVIS  |  PRODEJ ND  |  AUTOBAZAR  |  KONTAKTY
Vítáme vás
na internetových stránkách firmy KM Rest Ivančice a dovolujeme si Vám ve stručnosti naši firmu představit.

Valníková nástavba
VN
Zobrazit fotografie

Valníkový automobil (popř. přívěs či návěs) – VN je určen pro přepravu různého materiálu. Vozidlo je vhodné pro provoz na vozovkách se zpevněným povrchem.

Valníková nástavba může být v provedení:
bez plachtové konstrukce
s plachtovou konstrukcí vnitrostátního provedení
s plachtovou konstrukcí celního provedení
s plachtovou konstrukcí shrnovacího provedení

Všechna jmenovaná provedení mohou být s hliníkovými, překližkovými nebo dřevěnými bočnicemi.

Jednotlivé díly nástavby jsou navzájem sešroubovány a tvoří jeden celek spolu s rámem podlahy, který je k rámu podvozku (podélníkům) připevněn šroubovými spoji. Konstrukce skeletu nástavby je provedena spolehlivými mechanickými spoji, které zaručují snadnou a rychlou výměnu jednotlivých dílů v případě jejích poškození při provozu.

Valníková nástavba je konstruována tak, aby vyhověla náročným podmínkám, které na ni budou v provozu kladeny. Podlaha může být tvořena laminovanou překližkou nebo dřevěnými (prkennými) deskami, přičemž tloušťka podlahy je různá dle charakteru přepravovaného zboží či přání zákazníka. V podlaze mohou být též zabudovány misky s otočnými ocelovými oky pro upevnění materiálu. Bočnice (jejichž výška je volitelná) mohou být sestaveny z hliníkových profilů, překližky nebo dřevěných desek. Na zadním čele je připevněn sklopný schodek, umožňující pohodlnější výstup na ložnou plochu vozidla.

Valníkovou nástavbu je možné dodat s plachtovou konstrukcí (provedení vnitrostátní, celní nebo shrnovací). Potom je dodán základní nosný rám z tenkostěnných profilů a trubek. Na bocích konstrukce jsou dřevěné latě nebo trubkové profily. Konstrukce je provedena tak, aby při otevřených bočnicích bylo možné vyjmout střední sloupek bez sundání plachty. Pro nakládání je uvolněna celá plocha boční stěny. Provedení s celní úpravou valníkové nástavby splňuje předpisy mezinárodní kamionové přepravy a je vybaveno tabulkou TIR.PRO ZOBRAZENÍ POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE KLIKNĚTE ZDE

zpětPokud přistoupíte na naše webové stránky a prohlížíte si je, zpracováváme následující protokolové soubory a ukládáme je na našich serverech. Mezi informace, které ukládáme patří:
· Vaše IP Adresa
· Otevíraná stránka našeho webu
· Kód odpovědi http
· Identifikace Vašeho prohlížeče
Tyto informace zpracováváme po dobu maximálně jednoho roku a pouze pro účely naší právní ochrany.
KM Rest Ivančice spol. s r.o. Krumlovská 30,664 91 Ivančice
tel.: 546 451 855 | fax: 546 451 411
e-mail: kmrest@kmrest.cz