O SPOLEČNOSTI  |  PRODUKTY  |  SERVIS  |  PNEUSERVIS  |  PRODEJ ND  |  AUTOBAZAR  |  KONTAKTY
Vítáme vás
na internetových stránkách firmy KM Rest Ivančice a dovolujeme si Vám ve stručnosti naši firmu představit.

Skříňový přepravník nápojů
SPN
Zobrazit fotografie

Skříňový automobil (popř. přívěs či návěs) – SPN je určen pro přepravu nápojů uložených ve vhodných obalech. Vozidlo je vhodné pro provoz na vozovkách se zpevněným povrchem.

Skříňová karoserie je panelové konstrukce. Jednotlivé panely karoserie. jsou navzájem sešroubovány a slepeny a tvoří jeden celek spolu s rámem podlahy, který je k rámu podvozku (podélníkům) připevněn šroubovými spoji.

Skříňová karoserie se vyrábí v různých provedeních se zadními dvoukřídlými dveřmi a bočními posuvnými dveřmi, nebo bočními shrnovacími plachtami. Pryžové těsnění dveří splňuje podmínky absolutní prachotěsnosti. Nade dveřmi jsou umístěny okapové rýnky zabraňující zatékání vody do nástavby. Veškeré kování dveří je provedeno z nerezavějící oceli v leštěné úpravě povrchu. Otevření, respektive zavření dveří je indikováno kontrolkou na palubní desce budky řidiče.

Podlaha skříňové karoserie je v základním provedení tvořena vodovzdornou jednostranně laminovanou překližkou s horní litou vrstvou pryskyřice (Körapur, Sadurit ...). Hrany podlahy jsou u dveří chráněny protinárazovou lištou z nerezavějící oceli.

Stěny skříňové karoserie jsou panelové konstrukce. Jednotlivé panely jsou sendvičového typu, kdy vnější potah tvoří laminátová deska, tepelná izolace je tvořena tepelně - izolační polyuretanovou hmotou (PUR) a vnitřní potah je proveden hliníkovým plechem s povrchovou úpravou akrylátovou barvou. Tento materiál odpovídá hygienickým normám pro přepravu potravin.

Ve spodní části u podlahy jsou stěny chráněny okopovými lištami z hliníkového profilu. Na stěny nástavby lze též namontovat ochranné „dorazové“ lišty a na pevné stěny upevňovací lišty, které slouží stejně jako případné kotevní misky v podlaze k upevnění přepravovaného materiálu.

PRO ZOBRAZENÍ POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE KLIKNĚTE ZDE

zpětPokud přistoupíte na naše webové stránky a prohlížíte si je, zpracováváme následující protokolové soubory a ukládáme je na našich serverech. Mezi informace, které ukládáme patří:
· Vaše IP Adresa
· Otevíraná stránka našeho webu
· Kód odpovědi http
· Identifikace Vašeho prohlížeče
Tyto informace zpracováváme po dobu maximálně jednoho roku a pouze pro účely naší právní ochrany.
KM Rest Ivančice spol. s r.o. Krumlovská 30,664 91 Ivančice
tel.: 546 451 855 | fax: 546 451 411
e-mail: kmrest@kmrest.cz